ITmatch

PLC Programmer

ITmatch Wien, Österreich

Den Jobinserenten von ITmatch direkt kontaktieren

Seniorita: ideál 2-3 rokov skúseností

Lokalita: AT- Vienna, závisí od projektu, momentálne sa robí na cca 80-85 % remote

Nástup: ideál od začiatku októbra 2024

Typ spolupráce: TPP

MD rate: 200 - 260€/MD

Plat na TPP: Do 3500€

Jazyky: nemčina je výraznou výhodou, ale pri kvalitnom kandidátovi nie je nutná.

Detailný popis pozície:

  • Po období zaškolenia budete pôsobiť samostatne
  • Vývoj a implementácia zaujímavých projektov na báze PLC a DCS pre automatizačné riešenia
  • Programovanie PLC a riadiacich systémov so Siemens, Rockwell Automation, Schneider Electric a ďalšími.

Požadujeme:

  • Znalosť skriptovacích (Visual Basic, Perl, shell scripting, …) a programovacích (C#, Python, …) jazykov je výhodou, ale nie nutnou podmienkou
  • Základná znalosť programovania/skriptovania a znalosť SQL databáz je výhodou
  • Anglický jazyk na úrovni B2
  • Nemecký jazyk je výraznou výhodou

  • Karrierestufe

    Berufseinstieg
  • Beschäftigungsverhältnis

    Vollzeit
  • Tätigkeitsbereich

    Ingenieurwesen und IT
  • Branchen

    IT-Dienstleistungen und IT-Beratung

Mit einer Empfehlung lassen sich Ihre Chancen auf ein Vorstellungsgespräch bei ITmatch verdoppeln.

Wen kennen Sie bereits?

Lassen Sie sich über neue Jobs im Bereich SPS-Programmierer in Wien, Österreich informieren.

Einloggen, um Jobbenachrichtigung zu erstellen