COFUNCO, S.A

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży na region polski

Kandydaci nie są już akceptowani

Wyślij bezpośrednią wiadomość do publikującego ofertę pracy z COFUNCO, S.A

Responsibilities

·        Manage customers in assigned commercial areas (+750k sales revenue): prepare, follow-up and negotiate commercial offers.

·        Identify and acquire new customers to develop a sales portfolio with the best sales and profitability results.

·        Obtain purchase orders and manage them with our sales support (back-office).

·        Plan, visit and record weekly and monthly sales activities.

·        Ensure accurate information is recorded in the sales activities, CRM and business reports.

·        Investigate, monitor and obtain market intelligence, specifically competitor’s information.

Requirements

·        Previous experience in B2B selling technical or industrial products in the construction and/or public works sector (3-5 years).

·        Fluent in Polish (with customers) and English (with Cofunco).

·        Minimum a high school diploma. University diploma is an advantage.

·        Willingness to travel regionally up to 70% of the working time.

·        Driving license cat. B with your own vehicle (travel expenses covered).

·        Result oriented with the ability to work proactively, anticipating and resolving customer needs.

·        Strong communication, negotiation, and interpersonal skills.

What we offer

·        Attractive compensation including a performance bonus.

·        Paid travel and accommodation expenses.

·        A potential to bring impact to our business by its growth and expansion.

·        A home office-based job.

·        Flexibility in terms of form of employment.

·        Tools required for work execution: laptop, phone, necessary software.

If you decide to apply via, please send us your CV in English and your salary expectations. We look forward to your application!

Opis stanowiska

·        Zarządzanie klientami w danych obszarach handlowych (+750 tys. przychodów ze sprzedaży): przygotowywanie, monitorowanie i negocjowanie ofert handlowych.

·        Identyfikacja i pozyskiwanie nowych klientów w celu rozwijania portfolio sprzedażowego z najlepszymi wynikami sprzedaży i rentowności.

·        Uzyskiwanie zamówień zakupu i ich realizacja z pomocą naszego wsparcia sprzedaży (back-office).

·        Planowanie, odwiedzanie i rejestrowanie tygodniowych oraz miesięcznych działań sprzedażowych.

·        Rejestrowanie dokładnych informacji w działaniach sprzedażowych, CRM i raportach biznesowych.

·        Badanie, monitorowanie i pozyskiwanie informacji rynkowych, w szczególności informacji o konkurencji.

Wymagania

·        Wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży B2B produktów technicznych lub przemysłowych w sektorze budowlanym i/lub robót publicznych (3-5 lat).

·        Biegła znajomość języka polskiego (w kontaktach z klientami) i angielskiego (w kontaktach z Cofunco).

·        Minimalne wykształcenie maturalne. Dyplom uczelni wyższej będzie dodatkowym atutem.

·        Gotowość do podróżowania we wskazanym regionie do 70% czasu pracy.

·        Prawo jazdy kat. B oraz własny pojazd (pokryjemy koszty podróży).

·        Nastawienie na wyniki oraz umiejętność proaktywnej pracy, przewidywania i rozwiązywania potrzeb klientów.

·        Silne umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i interpersonalne.

  Co oferujemy

·        Atrakcyjne wynagrodzenie zawierające bonus za wyniki w sprzedaży.

·        Opłacone koszty podróży i noclegów.

·        Możliwość wywierania wpływu na naszą działalność poprzez jej rozwój i ekspansję.

·        Praca zdalna.

·        Elastyczność co do formy zatrudnienia.

·        Narzędzia wymagane do pracy: laptop, telefon, niezbędne oprogramowanie.

Jeśli zdecydujesz się aplikować, prześlij nam swoje CV w języku angielskim oraz oczekiwania dotyczące wynagrodzenia. Czekamy na Twoją aplikację!

  • Poziom w hierarchii

    Kadra średniego szczebla
  • Forma zatrudnienia

    Pełny etat
  • Funkcja

    Finanse i Sprzedaż
  • Branże

    Materiały budowlane

Polecenia 2-krotnie zwiększają Twoje szanse na rozmowę kwalifikacyjną w COFUNCO, S.A!

Zobacz, kogo znasz

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach Specjalista ds. sprzedaży pracy w Polska.

Zaloguj się, aby utworzyć alert o ofertach pracy