Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy

View Stats:
Witajcie hogward legacy wywala mi co chwile do pulpitu
Jest tu jakiś polak co mu wywala grę i sobei z tym poradził ?
< >
Showing 1-10 of 10 comments
zobacz podczas gry na swoje wykorzystanie procesora.
napisz też swoją specyfikacje komputera.
zanet 22 Jun @ 2:33pm 
Przez chwile było ok teraz wróciłem po przerwie i znów to samo ehh te gierki komputer bardzp mocny karta 4070 ti itd .
Mam tak samo gra mi się wywala co 10min do pulpitu nie ma żadnego błędu poprostu się zawiesza i wywala mam tak od kiedy była aktualizacja Hogwart.
RHWWTK 30 Jun @ 1:40pm 
Mam identycznie, a komputer mowiac szczerze z dosc wyoskiej półki, wiec na bank nie chodzi o podzespoły
Samian 30 Jun @ 1:44pm 
Wejdź w ustawienia grafiku -> zmień domyślne ustawienia grafiki i wyłącz planowanie przyspieszonego sprzętu procesora GPU po wyłączeniu mi już nie wywalało
Originally posted by Samian:
Wejdź w ustawienia grafiku -> zmień domyślne ustawienia grafiki i wyłącz planowanie przyspieszonego sprzętu procesora GPU po wyłączeniu mi już nie wywalało
Gdzie są takie ustawienia? Nigdzie takich nie ma.
podpinam się, widziałem tę propozycję rozwiązania, ale też nie wiem, gdzie znaleźć tę opcję
4070 super, gra odpala sie normalnie po czym po kilku minutach następuje jakby crash i wywala do pulpitu, ale gra się nie wyłącza samoistnie(jedynie jak wyłącze przez steam).
Nawet zmieniając ustawienia z ultra na wysokie i średnie dzieje się tak samo. Również podpinam się. To co zaproponował kolega wyżej też nie umiem znaleźć.
Dodam jeszcze, że sprawdzałem spójność plików oraz przeinstalowałem bez skutku
Mam ten sam problem. Ma ktoś rozwiązanie ?
< >
Showing 1-10 of 10 comments
Per page: 1530 50