OMNIRES

SPECJALISTA DS. ZAKUPU

OMNIRES Nadarzyn

OMNIRES to polska firma o globalnym zasięgu, której pasją od ponad 30 lat jest tworzenie wysokiej jakości produktów i doświadczeń tak, by umożliwiać innym kreację przemyślanych, inspirujących do życia wnętrz.

Oferta marki obejmuje rozbudowany asortyment produktów do wyposażenia łazienki oraz kuchni: od armatury i akcesoriów, przez wanny i umywalki, po rozwiązania do strefy prysznica i wc. Różnorodność wzorów i wykończeń kolorystycznych pozwala na wybór dowolnej estetyki i stworzenie indywidualnego stylu we wnętrzu, a także zapewnia szeroką gamę rozwiązań projektowych.

W trosce o środowisko naturalne OMNIRES projektuje wszystkie produkty świadomie w oparciu o analizę całego cyklu ich życia przy wykorzystaniu najwyższej jakości surowców i materiałów, a także intuicyjnych rozwiązań, które pomagają ograniczyć zużycie wody i energii. Produkty marki powstają przy współpracy z uznanymi projektantami, których indywidulane doświadczenia przekładają się wyjątkowe wartości projektowe.

Kolekcje marki były wielokrotnie doceniane za wzornictwo, użycie innowacyjnych materiałów oraz wdrożenie nowych rozwiązań technologicznych, zdobywając prestiżowe nagrody, m.in. Red Dot Design Award, Good Design, iF Design Award, German Design Award, Top Design Award, Must Have oraz Dobry Wzór.

Poszukujemy ambitnej osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Specjalista ds. zakupu.

Zakres obowiązków:

·      utrzymywanie biznesowych relacji z zakładami OMNIRES i partnerami zagranicznymi,

·      nadzór nad rozliczeniami finansowymi,

·      planowanie, organizacja i nadzorowanie procesów logistycznych,

·      współpraca z firmami spedycyjnymi oraz agencjami celnymi,

·      kontrolowanie terminowości i jakości dostaw towarów i minimalizowanie kosztów zakupu,

·      uczestnictwo w negocjacjach handlowych,

·      poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań optymalizujących efektywność procesów logistycznych i kosztów

·      sprawna obsługa i uczestnictwo w rozwoju systemu ERP,

·      efektywna współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji powierzonych zadań,

·      przygotowanie raportów i analiz,

·      udzielanie aktywnego wsparcia kierownictwu w kwestiach związanych z importem towarów.

Wymagania:

·      kilkuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z podobnym zakresem obowiązków; import ,WNT oraz PL,

·      dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie,

·      znajomość przepisów celnych , procedur importowych oraz zasad transportu międzynarodowego,

·      znajomość narzędzi i procedur logistycznych,

·      umiejętności zakupowe, w tym znajomość technik negocjacyjnych,

·      umiejętność komunikowania się ze współpracownikami i kontrahentami,

·      praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności MS Excel,

·      dobra organizacja pracy, samodzielność, a także umiejętność rozwiązywania problemów i zarządzania ryzykiem,

·      świadomość biznesowa oraz duża wewnętrzna motywacja do podejmowania działań,

·      zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność,

·      umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz reagowania na zmienne w dynamicznym środowisku pracy,

·      otwarty umysł i chęć do nauki,

·      biegła znajomość języka polskiego,

·      mile widziana znajomość programu Streamsoft VERTO.

Oferujemy:

·      ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej i energicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·      zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na umowę o pracę,

·      przyjazną i twórczą atmosferę pracy w dynamicznym zespole,

·      wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia,

·      premie uznaniowe/okolicznościowe/dofinansowanie m.in. do wakacji/szkoleń,

·      pakiet świadczeń dodatkowych, m.in. Multisport, , prywatna opieka medyczna, owocowe poniedziałki , zniżki na

firmowe produkty,

·      miejsce pracy: Nadarzyn.

  • Poziom w hierarchii

    Początkujący
  • Forma zatrudnienia

    Pełny etat
  • Branże

    Produkcja

Polecenia 2-krotnie zwiększają Twoje szanse na rozmowę kwalifikacyjną w OMNIRES!

Zobacz, kogo znasz

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach Specjalista pracy w Nadarzyn.

Zaloguj się, aby utworzyć alert o ofertach pracy