Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy

Ver estadísticas:
zanet 15 ABR a las 12:05
Witajcie hogward legacy wywala mi co chwile do pulpitu
Jest tu jakiś polak co mu wywala grę i sobei z tym poradził ?
< >
Mostrando 1-13 de 13 comentarios
loleeczek 2 MAY a las 8:34 
zobacz podczas gry na swoje wykorzystanie procesora.
napisz też swoją specyfikacje komputera.
zanet 22 JUN a las 14:33 
Przez chwile było ok teraz wróciłem po przerwie i znów to samo ehh te gierki komputer bardzp mocny karta 4070 ti itd .
Mam tak samo gra mi się wywala co 10min do pulpitu nie ma żadnego błędu poprostu się zawiesza i wywala mam tak od kiedy była aktualizacja Hogwart.
RHWWTK 30 JUN a las 13:40 
Mam identycznie, a komputer mowiac szczerze z dosc wyoskiej półki, wiec na bank nie chodzi o podzespoły
Samian 30 JUN a las 13:44 
Wejdź w ustawienia grafiku -> zmień domyślne ustawienia grafiki i wyłącz planowanie przyspieszonego sprzętu procesora GPU po wyłączeniu mi już nie wywalało
waski4444 6 JUL a las 18:27 
Publicado originalmente por Samian:
Wejdź w ustawienia grafiku -> zmień domyślne ustawienia grafiki i wyłącz planowanie przyspieszonego sprzętu procesora GPU po wyłączeniu mi już nie wywalało
Gdzie są takie ustawienia? Nigdzie takich nie ma.
Smuglianka 7 JUL a las 2:22 
podpinam się, widziałem tę propozycję rozwiązania, ale też nie wiem, gdzie znaleźć tę opcję
4070 super, gra odpala sie normalnie po czym po kilku minutach następuje jakby crash i wywala do pulpitu, ale gra się nie wyłącza samoistnie(jedynie jak wyłącze przez steam).
Nawet zmieniając ustawienia z ultra na wysokie i średnie dzieje się tak samo. Również podpinam się. To co zaproponował kolega wyżej też nie umiem znaleźć.
Dodam jeszcze, że sprawdzałem spójność plików oraz przeinstalowałem bez skutku
Bonk 11 JUL a las 11:15 
Mam ten sam problem. Ma ktoś rozwiązanie ?
znalazł ktoś rozwiązanie?
po ostatniej aktualizacji chyba jest naprawione, bo gram juz chyba 2 godziny i nic nie wywaliło, zobaczcie
tak działa juz
< >
Mostrando 1-13 de 13 comentarios
Por página: 1530 50

Publicado el: 15 ABR a las 12:05
Mensajes: 13