Що робити, якщо функція автозаповнення не працює в Safari на Mac?
Якщо вам не вдається автоматично вводити на вебсайтах раніше збережену інформацію, спробуйте виконати наведені нижче дії.
У програмі Safari на Mac виберіть «Safari» > «Параметри», клацніть «Автозаповнення», а тоді перевірте, чи встановлено позначку «Імена й паролі користувача».
Перевірте, чи збережено в «Моїй картці» в Контактах усю інформацію, яку потрібно вводити за допомогою автозаповнення. Програма Safari може вводити лише ті дані, які є у ваших Контактах. Якщо, до прикладу, у форму потрібно ввести номер телефону, але його немає в картці контакту, номер доведеться ввести вручну.
Упевніться, що вебсторінка містить поля, які може опрацювати функція автозаповнення.
Safari може не розпізнати, які поля призначені для імені користувача й пароля, номера кредитної картки чи дати завершення дії картки тощо.
Якщо на вашому Mac або клавіатурі Apple є Touch ID, і ви хочете використовувати цю технологію для автоматичного введення імен користувачів і паролів чи даних кредитних карток, обов’язково виберіть «Автозаповнення паролів» у параметрах Touch ID. Перегляньте статтю Змінення параметрів Touch ID.
Якщо функція автозаповнення все одно не працює, можливо, вона не дозволена вебсайтом.
Щоб вимкнути автозаповнення, виберіть меню Safari > «Параметри», клацніть «Автозаповнення», а потім скасуйте позначення інформації, яку не слід вводити автоматично.