Що робити, якщо функція автозаповнення не працює в Safari на Mac?
Якщо вам не вдається автоматично вводити на вебсайтах раніше збережену інформацію, спробуйте виконати наведені нижче дії.
У програмі Safari на Mac виберіть «Safari» > «Параметри», натисніть «Автозаповнення», а тоді перевірте, чи вибрано параметр «Імена й паролі користувача».
Перевірте, чи збережено в «Моїй картці» в Контактах усю інформацію, яку потрібно вводити за допомогою автозаповнення. Програма Safari може вводити лише ті дані, які є у ваших Контактах. Якщо, до прикладу, у форму потрібно ввести номер телефону, але його немає в картці контакту, номер доведеться ввести вручну.
Упевніться, що вебсторінка містить поля, які може опрацювати функція автозаповнення.
Safari може не розпізнати, які поля призначені для імені користувача й пароля, номера кредитної картки чи дати завершення дії картки тощо.
Якщо ваш комп’ютер Mac або клавіатура Apple має Touch ID, і вам потрібно використовувати Touch ID для заповнення імен користувача й паролів або даних кредитної картки, виберіть меню Apple > «Системні параметри», клацніть «Touch ID та пароль» на бічній панелі, а тоді ввімкніть параметр «Використовувати Touch ID для автозаповнення паролів» праворуч. (Імовірно, потрібно буде прокрутити вниз). Перегляньте розділ Змінення параметрів Touch ID та паролю.
Якщо функція автозаповнення все одно не працює, можливо, вона не дозволена вебсайтом.
Щоб вимкнути функцію автозаповнення, виберіть меню «Safari» > «Параметри», клацніть «Автозаповнення», а потім скасуйте позначення інформації, яку не слід вводити автоматично.